Spływy kajakowe

Nie sposób jest być w tak malowniczej okolicy i nie doświadczyć piękna jakie ona oferuje. Dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wiele nie tylko wodnych atrakcji podczas spływów kajakowych naszymi rzekami. Pięć rzek i niezliczona ilość tras na łączna ilość, aż 30 dni, to wybór jaki oddajemy Wam nasi drodzy klienci do dyspozycji.

Spływ Drawą

Szlak Drawy należy do najciekawszych w Polsce i dlatego chętnie przemierzają go turyści-kajakarze. Swą malowniczość zawdzięcza zmienności krajobrazu doliny Drawy i cechom jej koryta.

Spływ Piławą

Piława, istny cud natury, rzeka zmienna i niezwykle urokliwa. W górnym biegu jej dorzecze obejmuje przepiękne krajobrazowo tereny Pojezierza Drawskiego z Drawskim Parkiem Krajobrazowym.

Spływ Gwdą

Rzeka rozpoczyna swój bieg jako Bielska Struga koło wsi Białe na południowy zachód od Białego Boru. Niżej przepływa przez jezioro Studnica, gdzie w Drężnie kajakarze zwykle rozpoczynają swoją wodną przygodę.

Spływ Rurzycą

Rurzyca, rozpoczyna swój bieg od jeziora Krąpsko Małe. Rzeka odprowadza wody sześciu wyjątkowo pięknych wąskich jezior rynnowych. Uznawana jest za najczystszą rzekę tego rejonu z wodami I klasy czystości.

Spływ Dobrzycą

Dobrzyca jest niezwykle malowniczym szlakiem kajakowym, na całej długości płynącym przez dziewicze tereny Pojezierza Wałeckiego. Dostępny dla kajakarzy od jeziora Machliny Duże, z którego wypływa rzeka.